Požičaj knihu web

marek-mahansky

Marek  sa nám ozval sám na náš inzerát, v ktorom sme hľadali nových „hotových“ ľudí i začiatočníkov s chuťou skúšať niečo nové. Marek sa nám výborne hodil pre projekt Študuj prax, a tak sme mu ponúkli pracovať na projekte požičiavania kníh. Marek nás milo prekvapil svojou proaktivitou, snahou a schopnosťou rýchlo sa učiť. Po spustení služby prišli prvé pripomienky od používateľov, ktoré Marek zapracoval a postupne si služba získava svojich priaznivcov. Vďaka tomuto projektu si Mareka všimol náš kamarát a dnes už Marek pracuje na platenom projekte.

Požičaj knihu je služba, ktorá ponúka možnosť zazdieľať svoj knižný majetok. Vyhľadáte si knihu, o ktorú máte záujem, ak nie je dostupná rezervujete si ju, ponúknete knihy, ktoré radi požičiate, listujete v katalógu kníh, alebo zistíte, čo ponúkajú Vaši priatelia. Služba je jednoduchá, bezplatná, jediné náklady Vám vznikajú pri posielaní kníh poštou.

Projekt je dostupný na: pozicajknihu.become.sk 

“Možnosť pracovať na projekte PožičajKnihu nebolo to, prečo som sa ozval, ale nakoniec som získal možno viac ako som čakal. Zistil som aké je to pracovať so super ľudmi, ktorí vedia, čo robia. Niečo, čo som nikdy nezažil pri projektoch, ktoré som robil sám bolo, že som vždy dostal kvalitný feedback, podľa ktorého som mohol appku upraviť ďalej. Takýto spôsob spolupráce sa mi veľmi páčil a určite by som ho odporučil hocikomu, kto sa chce niečo naučiť / niečo kvalitné vytvoriť.“ Marek Mahanský

pocasie katalog-knih